akıllı telefon markası
Art Deco Ayna'in resmi
1.600 TL
1.200 TL
: if (Model.AddToCart.AllowedQuantities.Count > 0) { } else { }
Sepete ekle

Art Deco tarzı bizoteli pirinç ayna

 

40x50 cm ölçülerinde olup, her parçası ayrı kalın aynadır.

Tamamen el işçiliği pirinç kenar detayları

Özel yapım bizote kesmeli özel forma sahiptir.

Özel olarak tasarlanmış gizli asma aparatı da dahildir.

 

Renkler, dijital ortam ile gerçek ortamlar arasında farklılık gösterebilir.

Bu ürün Retrospektif™ grubu ürünüdür. Tüm hakları Atölye Başka'ya aittir.

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Retrospektif

Duvar dekorasyonunun vazgeçilmezi retro tablolar, köşenizin tamamlayıcısı dekoratif retro objeler dahil tüm ev aksesuarlarını sizin için bir araya getirdik.

Pirinç ve aynanın muhteşem uyumu

Nostaljik hissi veren bizotelerin pirinç işleme ile muhteşem uyumu. Her evin dekoruna uyar.Damla Aygün

Bizoteli Ayna

Geçmişlerin en nadide aynalarının güzel gözükmelerindeki en büyük işçilik bizotedir. Kenarların belirli bir açıyla traşlanması ile oluşmaktadır. Bizoteleri sayesinde görselde kırılmalar oluşturup, derinlik katar.

Art Deco Form

Art Deco akımının prensiplerine sadık kalınarak oluşturulan formu ile farkedilir bir modeldir. Toplam 5 adet aynadan oluşup parçalı yapıda birleştirilmiştir. Her kenarı ayrı bizotelidir.

krom bebek bakım ürünleri