Bloq MidCentury 3'lü Kitaplık'in resmi
10.900 TL
: if (Model.AddToCart.AllowedQuantities.Count > 0) { } else { }
Sepete ekle

Bloq MidCentury 3'lü Kitaplık

Fox Kurşun Dizisindeki Kitaplık

 

MidCentury tarzı duvar tipi depolama ünitesi.

1.Sınıf Meşe kaplama malzemeden yapılma olup

Dikme ayakları masiftir.

Görseldeki malzeme üzerinde açık ceviz uygulanmıştır. 

Dilerseniz daha açık ya da daha koyu cila da uygulanabilmektedir.

 

70 cm'lik 3 bloktan oluşmaktadır. Ayakları ile birlikte 218 cm genişliğindedir.

Alt konsol ve raflar 40 cm olup üst dolap ve rafların genişliği 36 cm'dir.

Tüm ölçüleri kişiselleştirebileceğiniz gibi malzeme değişikliği talebinde de bulunabilirsiniz.

 

Renkler, dijital ortam ile gerçek ortamlar arasında farklılık gösterebilir.

Bu ürün Retrospektif™ grubu ürünüdür.

Tüm hakları Atölye Başka'ya aittir.

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Kurşun

Fox TV'de yayınlanacak olan Kurşun dizisindeki Savcı Orhan'ın (Engin Altan Düzyatan) ve Leyla'nın (Burçin Terzioğlu) evi/işyeri dekorunda da rastlayabilirsiniz. Dekordaki başka ürünlerimiz için ilgili ürünlere bakabilirsiniz.

StorageWall akımı yeniden yazılıyor

1950'lerden popüler olan duvarın depolama olarak kullanımın en güzel örneklerinden.Uğur Şayan

Kişiselleştirilebilirlik

Tasarımı sayesinde projelendirilip her ölçü ve malzemede üretilebildiği gibi farklı kombinasyonlarda da yapılabilmektedir.

Kurşun Dizisi

Kurşun dizisindeki Savcı Orhan'ın (Engin Altan Düzyatan) ve Leyla'nın (Burçin Terzioğlu) evi/işyeri dekorunda rastlayabilir, dekordaki başka ürünlere de ilgili ürünlerden ulaşabilirsiniz.