eames walnut stool a type'in resmi
23.836 TL

1960 Ray&Charles Eames Walnut Stool, A Type

 

Komple masif ceviz malzemeden olup tamamen el yapımıdır.

Sıkıştırılmış masif parçalar tornada işlenmiştir.

İpek mat ya da tik yağlı olup talebilinizi sipariş notunuza ekleyebilirsiniz.

Ceviz ağacı dışında başka bir ağaç talebiniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eames Walnut Stool A Type için hazırlanmış ürün sayfasıdır.

 

Yükseklik 40 cm

Genişlik 33 cm

Derinlik 33 cm

 

Renkler, dijital ortam ile gerçek ortam arasında farklılıklar gösterebilir. 1.sınıf kalite replika bir üründür.

eames stool, eames walnut stool, walnut stool, a type stool, 

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile info@atolyebaska.com adresine gönderiniz. Restoran, cafe ve otel v.b. yerlerde ya da bu tarz yoğun kullanıma neden olduğu anlaşılan durumlarda, ön görülen kullanım sıklığından fazla olduğu kullanım alanları ürünlerin herhangi bir hasar ve erken yıpranmasına sebep olacak durumlar için iade ve tamir konuları dahil garanti kapsamına alınmamaktadır. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. Kredi kartı ile ödemelerde bankanıza bağlı 3-5 iş günü havale ile ödemelerde 5-7 iş günü içinde iade ödemeniz yatırılacaktır. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  info@atolyebaska.com gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir; ürün gönderilirken paketlemenin teslim alındığı gibi ürünün zarar görmeyeceği şekilde gönderilmelidir. Uygun paketleme ile gönderilmeyen iade ve değişimler yapılmayacaktır.

 

Doğal bir malzeme olan ahşap ile çalıştığımızdan dolayı, malzemenin doğası gereği uygulamada oluşan boşluklar hare ve budak yerleri ahşap malzenin kendisi ile uygulanması için üretilen ağaç macunu, yaması vb  durumların olması, ağacın gene doğasından kaynaklanan ton farkları ve hare yoğunluğu/azlığı gibi taahhüt edilemeyecek durumlar ürüne iade sebebi olarak kabul edilmemektedir. Özellikle üründe kullanılan ağacın yapısal bütünlüğü bozulmaması adına kritik durumda olan budak yerleri yerine ahşap parçalar eklenmesi ürünün sağlamlığı adına yapılan hamlelerden olup, üretimdeki teknik çözümlerdendir. Restoran, cafe ve otel v.b. yerlerde ya da bu tarz yoğun kullanıma neden olduğu anlaşılan durumlarda, ön görülen kullanım sıklığından fazla olduğu kullanım alanları ürünlerin herhangi bir hasar ve erken yıpranmasına sebep olacak durumlar için iade ve tamir konuları dahil garanti kapsamına alınmamaktadır.

Üretim hatası sebebiyle iade talebinde ödenecek taşıma masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.

 

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

İkona

Thonet ayaklı askılık, duvar rafı, dresuar, komodin gibi ithal tamamlayıcı ürünlerle retro mobilyalarınızı tarzına uygun bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Böylece kolayca retro detayları bütüne yansıtabilirsiniz.

En sevdiğim MidCentury ikonlarından...

Hem ceviz olması hem tasarımcısı hem de tasarımı bakımından en sevdiğim dekorasyon ürünlerinden.Uğur Şayan

Masif Malzeme

Eames Walnut Stool, A Type ikon olarak ceviz malzeme tercih edilmektedir. Farklı masif malzemelerle üretilebileceği gibi bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

MidCentury İkonu

En bilinen MidCentury ikonlarından olan Eames Walnut Stool, dekora farklı bir yorum katmak için birebir. A Type Eames Walnut Stool 3 farklı modelden sadece biri olup B ve C Type da bulunmaktadır.