akıllı telefon markası
Fifties MidCentury Bench 120x45'in resmi
2.950 TL
: if (Model.AddToCart.AllowedQuantities.Count > 0) { } else { }
Sepete ekle

Fifties MidCentury Masif Bench 120x45

 

Komple masif iskelete sahip olup, natural cilalıdır.

Minder kısmı ayrı yapıda olup alttan vidalanmıştır.

İstenildiği takdirde farklı ahşap, ölçü ve farklı kumaşlardan da üretilebilmektedir.

Genişlik 120 cm 

Derinlik 45 cm

Yükseklik ise 45 cm'dir.

 

Renkler, dijital ortam ile gerçek ortamlar arasında farklılık gösterebilir.

Bu ürün Retrospektif™ grubu ürünüdür.

Tüm hakları Atölye Başka'ya aittir.

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Retrospektif

Modüler yapısı ile antrede ya da salonda orta sehpa olarak farklı kullanıma imkan sağlayan bank modellerini retro bakış açısıyla yeniden tasarladık.

MidCentury Detaylar

Fifties Koleksiyonunun MidCentury akımının karakteristik özelliklerini taşıyan Fifties Bench, komple masif iskelete sahip, geçişlerdeki yuvarlak dönüşler sayesinde akıcı bir görünümdedir.

Kişiselleştirilebilir

Fifties MidCentury Bench, yapısı sayesinde kişiselleştirmeye uygun olup, farklı ahşap, ölçü ve kumaş/deri ile üretilebilmektedir. Özel talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

krom evden eve nakliyat bebek bakım ürünleri