akıllı telefon markası
FİL SERAMİK MİDCENTURY TABURE'in resmi
1.799 TL

Talep Et

Fil Seramik MidCentury Tabure

1960'lardan Kalma El yapımı vintage seramik tabure, obje

 

Orijinal dönem ürünü olup iyi durumdadır.

Tabure ya da stand olarak da kullanılabilir.

Seramik kaplaması ve boyamasında herhangi bir kusur bulunmamaktadır.

Genişlik 55 cm

Yükseklik 38 cm

Derinlik 26 cm

 

Bu ürün Dejavu™ grubu ürünüdür. Ve iadesi bulunmamaktadır.

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;

Doğal bir malzeme olan ahşap ile çalıştığımızdan dolayı, malzemenin doğası gereği uygulamada oluşan boşluklar hare ve budak yerleri ahşap malzenin kendisi ile uygulanması için üretilen ağaç macunu, yaması vb  durumların olması, ağacın gene doğasından kaynaklanan ton farkları ve hare yoğunluğu/azlığı gibi taahhüt edilemeyecek durumlar ürüne iade sebebi olarak kabul edilmemektedir.

İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

 

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Dejavu

Size "babannemde de bunun aynısı vardı!" dedirtmek için, zaman tünelinizde bir yerlerde saklı kalmış ürünleri sunuyoruz. Vintage ürünleri gezerken yaşayacağınız Dejavu’lardan sorumlu değiliz :)

Hem vintage, hem dekoratif

Vintage objelerin mekana kattığı bambaşka bir hava var. Ve bu da o objelerden.[email protected]

MidCentury Klasiği

Dönemin renk skalasını ve görsel kaygısını hissettiren işçiliği ile iyi durumdaki kondisyonusu mükemmel uyum içinde. Her dekora uyabilecek nadide bir vintage obje.

Orijinal Vintage

Kendine has duruşuyla bulunduğu her mekanda başrol olması işten bile değil. Malzeme yapısı ve uyumlu renkleri sayesinde döneminin en nadide parçalarından olup kondisyonu iyi durumdadır.

krom evden eve nakliyat bebek bakım ürünleri