akıllı telefon markası
GAZEL 180X235 CM YÜN KİLİM'in resmi
3.999 TL

Talep Et

Gazel 180x235 cm yün kilim

 

Doğal boyalarla boyanmış ve %100 Anadolu yünü ile elde dokunmuştur.

180 x 235 cm ölçülerinde olup, 4,23 m2'dir.

 

Vakumlu süpürge ile rutin temizlik, yılda en fazla bir kere profesyonel şekilde yıkama yapılabilir.

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;

Doğal bir malzeme olan ahşap ile çalıştığımızdan dolayı, malzemenin doğası gereği uygulamada oluşan boşluklar hare ve budak yerleri ahşap malzenin kendisi ile uygulanması için üretilen ağaç macunu, yaması vb  durumların olması, ağacın gene doğasından kaynaklanan ton farkları ve hare yoğunluğu/azlığı gibi taahhüt edilemeyecek durumlar ürüne iade sebebi olarak kabul edilmemektedir.

İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

 

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Retrospektif

Ev tekstil ürünleri; şimdi tüm retro renk ve desenleriyle karşınızda! Retro tarzı dekorasyona taşımak için bir retro desenli kilim, halı ya da retro perde yeter bize.

"Bizim topraklarımızdan, bizim emeğimizle!"

%100 Anadolu yünü ile Anadolu kadınlarının el emeğinin muazzam sonucu. Evinize bambaşka bir hava katacak.Uğur Şayan, Sanat Yönetmeni

%100 Anadolu Yünü

Bizim topraklarımızdan, %100 Anadolu yünü ve doğal kök boyalarla Anadolu kadınımızın özverisiyle tamamen elde dokunmuştur. Evinize bambaşka bir hava katar.

Etnik desenler

Bu topraklarda yaşamış kültürlerin bıraktığı en güzel hazinelerden ilham alınarak tasarlanan özel etnik desenlere sahiptir. Tüm kilim modelleri nadide olup sadece kişiye özel üretilmiştir.

krom evden eve nakliyat bebek bakım ürünleri