akıllı telefon markası
MidCentury Ayna Topuzu'in resmi
99 TL
79 TL
: if (Model.AddToCart.AllowedQuantities.Count > 0) { } else { }
Sepete ekle

MidCentury tarzı el yapımı pirinç ayna asma topuzu

 

2 cm çapında 2,5 cm derinliğinde masif pirinçten,

tamamen el işçiliği ile üretilmiştir.

Halkalı olan tüm ayna modellerimizle uyumludur.

 

Renkler, dijital ortam ile gerçek ortamlar arasında farklılık gösterebilir.

Bu ürün Retrospektif™ grubu ürünüdür. Tüm hakları Atölye Başka'ya aittir.

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Retrospektif

Duvar dekorasyonunun vazgeçilmezi retro tablolar, köşenizin tamamlayıcısı dekoratif retro objeler dahil tüm ev aksesuarlarını sizin için bir araya getirdik.

Bir ayna için çok şık bir çözüm.

Beton çivisinin yerine gayet kullanışlı ve şık bir alternatif. Hem de kolay bir montaja sahip.[email protected]

Masif Pirinç

Tamamen el yapımı olup ham masif pirinç malzemeden üretilmiştir. Diğer tarafında vida olup dübel ile sağlamlaştırılabilmektedir. Ayna modellerimizle aynı malzemede ve tasarımsal olarak aynı yapıdadır.

Mükemmel Uyum

Halka asmalı tüm ayna modellerimizle tam uyumlu olup kolay montaj edilebilmektedir. Kenar profilleri pirinç olup, halka ile tam oturum sağlayan oyuğa sahiptir. Bu sayede ayna öne de gelmemektedir.

krom evden eve nakliyat bebek bakım ürünleri