akıllı telefon markası
Soho™ Retro Berjer Hardal'in resmi
2.890 TL
: if (Model.AddToCart.AllowedQuantities.Count > 0) { } else { }
Sepete ekle

Soho™ Hardal Retro Berjer

 

1950'ler ikinci dönem Art Deco tarzı retro berjer.

İz yapmayan, yakmayan, kaşıntı yapmayan 1.Sınıf Yüksek Kalite Alcantara İtalyan kumaşı.

1.sınıf masif ahşap iskelet ve masif ayaklar.

Ömür boyu iskelet garantisi. 10 yıl sünger garantisi.

 

Yerden yükseklik 80 cm

Genişlik 60 cm

Derinlik  70 cm

Oturma alanı 60x55 cm

Oturma yeri yüksekliği 40 cm

 

Renkler dijital ortam ile gerçek ortamlar arasında farklıklar içerebilir.

Bu ürün Retrospektif™ grubu ürünüdür. Tüm hakları Atölye Başka'ya aittir.

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Retrospektif

1930'larda Bauhaus'tan 1950'lerde yeniden doğan Art Deco'ya kadarki tasarım prensiplerini dikkate alarak yaptığımız retro berjerler evinizin starı olacak.

"Nostalji, ergonomi ve gusto; Soho'da bir arada"

Nevi şahsına münhasır nostaljik yapısıyla Soho Serisi, hem dikkat çekiyor hem de konforlu bir oturum sunuyor. Müge Kulak, Parlaq Interior

Ergonomi

Bir koltuktan beklenen en önemli özelliklerden biri olan rahatlık, Soho serisinde de en dikkate aldığımız kriter. Sırt desteği sayesinde oturumdan kaynaklanan rahatsızlara engel olur.

Art Deco Etkisi

1920’lerden sonra ikinci kez popüler olan Art Deco akımı, etkisini belki de en çok endüstriyel tasarımda göstermiştir. Biz de döneme damgasını vuran etkisini gösteren deniz kabuğundan ilham aldık.

krom evden eve nakliyat bebek bakım ürünleri