EAMES LOUNGE CHAİR OTTOMAN'in resmi

Fiyatlandırma çağrısı

Ray & Charles Eames tasarımı Lounge Chair Ottoman 

 

Lounge Ottoman, 1956 yılında Charles & Ray Eames tarafından tasarlanmıştır. Şu an New York Modern Sanatlar Müzesi'nin en önemli eserlerinden.

 

Paslanmaz çelik ayaklar.
Ceviz ağacından plywood ahşap kaplama gövde.
1.sınıf dokuma Missoni kumaş ile yorum katılmıştır.

 

Yerden yükseklik 44 cm

Genişlik 62 cm

Derinlik  55 cm

Oturma yeri yüksekliği 44 cm

 

Renkler dijital ortam ile gerçek ortamlar arasında farklıklar içerebilir. 1.sınıf kalite replika bir üründür.

Bu ürün İkona™ grubu ürünüdür. İki yıl garantilidir.

 

lounge chair, missoni, eames lounge, puf, eames lounge chair, charles eames, vitra eames, vitra lounge chair, herman miller, eames chair,

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Restoran, cafe ve otel v.b. yerlerde ya da bu tarz yoğun kullanıma neden olduğu anlaşılan durumlarda, ön görülen kullanım sıklığından fazla olduğu kullanım alanları ürünlerin herhangi bir hasar ve erken yıpranmasına sebep olacak durumlar için iade ve tamir konuları dahil garanti kapsamına alınmamaktadır. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. Kredi kartı ile ödemelerde bankanıza bağlı 3-5 iş günü havale ile ödemelerde 5-7 iş günü içinde iade ödemeniz yatırılacaktır. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir; ürün gönderilirken paketlemenin teslim alındığı gibi ürünün zarar görmeyeceği şekilde gönderilmelidir. Uygun paketleme ile gönderilmeyen iade ve değişimler yapılmayacaktır.

 

Doğal bir malzeme olan ahşap ile çalıştığımızdan dolayı, malzemenin doğası gereği uygulamada oluşan boşluklar hare ve budak yerleri ahşap malzenin kendisi ile uygulanması için üretilen ağaç macunu, yaması vb  durumların olması, ağacın gene doğasından kaynaklanan ton farkları ve hare yoğunluğu/azlığı gibi taahhüt edilemeyecek durumlar ürüne iade sebebi olarak kabul edilmemektedir. Özellikle üründe kullanılan ağacın yapısal bütünlüğü bozulmaması adına kritik durumda olan budak yerleri yerine ahşap parçalar eklenmesi ürünün sağlamlığı adına yapılan hamlelerden olup, üretimdeki teknik çözümlerdendir. Restoran, cafe ve otel v.b. yerlerde ya da bu tarz yoğun kullanıma neden olduğu anlaşılan durumlarda, ön görülen kullanım sıklığından fazla olduğu kullanım alanları ürünlerin herhangi bir hasar ve erken yıpranmasına sebep olacak durumlar için iade ve tamir konuları dahil garanti kapsamına alınmamaktadır.

Üretim hatası sebebiyle iade talebinde ödenecek taşıma masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.

 

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Reenkarne

Eski dönemlerin hafızalara kazınan retro puf modellerini yorumlayarak yeniden hayata geçirdik, tabi aslına sadık kalmayı da ihmal etmedik.

"Efsanevi tasarıma Missoni ile eklektik bir yorum."

Ray & Charles Eames'in muhteşem tasarımı Lounge Chair & Ottoman, Missoni kumaşı bambaşka bir havaya girmiş.Uğur Şayan, Sanat Yönetmeni

Missoni Şıklığı

Örgü Missoni kumaşı ile Ottoman'a etnik bir hava kattık. Etnik zig zag Missoni deseni Ray & Charles Eames'in efsanevi tasarımı ile birleşince eklektik bir ürün ortaya çıkmış oldu.

İdeal Ergonomi

İnsan ergonomisini dikkate alan tasarım anlayışı sayesinde Lounge Chair, rahat ve sağlıklı bir oturum sağlar. Ottoman ayak uzatma pufu ile birlikte de uyumlu bir görünüme sahiptir.