mıssonı barcelona ottoman'in resmi

Fiyatlandırma çağrısı

Ludwig Mies van der Rohe Missoni Barcelona Ottoman

 

Ludwig Mies van der Rohe tarafından 1929 yılında, İspanya Kralı için "Kralımız daha iyi bir sandalyede oturmayı hakediyor!" diyerek, O'na özel üretilmiştir. Ve hala, en stil sahibi ve lüks sandalye olarak tanınmaktadır.

12 mm kalınlığında Solid304 kalitesine sahip paslanmaz çelik gövde ve ayaklar.
Deriden kalın koltuk destek kayışları.
Döşemesi örgü özel yapım missoni kumaşından yapılmadır.

 

Yerden yükseklik 84 cm

Genişlik 75 cm

Derinlik  75 cm

Oturma yeri yüksekliği 40 cm

 

Renkler dijital ortam ile gerçek ortamlar arasında farklılıklar içerebilir. 1.sınıf kalite replika bir üründür.

Bu ürün Reenkarne™ grubu ürünüdür. İki yıl garantilidir. Ürüne puf dahil değildir, kombin önerisi olarak konmuştur.

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile info@atolyebaska.com adresine gönderiniz. Restoran, cafe ve otel v.b. yerlerde ya da bu tarz yoğun kullanıma neden olduğu anlaşılan durumlarda, ön görülen kullanım sıklığından fazla olduğu kullanım alanları ürünlerin herhangi bir hasar ve erken yıpranmasına sebep olacak durumlar için iade ve tamir konuları dahil garanti kapsamına alınmamaktadır. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. Kredi kartı ile ödemelerde bankanıza bağlı 3-5 iş günü havale ile ödemelerde 5-7 iş günü içinde iade ödemeniz yatırılacaktır. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  info@atolyebaska.com gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir; ürün gönderilirken paketlemenin teslim alındığı gibi ürünün zarar görmeyeceği şekilde gönderilmelidir. Uygun paketleme ile gönderilmeyen iade ve değişimler yapılmayacaktır.

 

Doğal bir malzeme olan ahşap ile çalıştığımızdan dolayı, malzemenin doğası gereği uygulamada oluşan boşluklar hare ve budak yerleri ahşap malzenin kendisi ile uygulanması için üretilen ağaç macunu, yaması vb  durumların olması, ağacın gene doğasından kaynaklanan ton farkları ve hare yoğunluğu/azlığı gibi taahhüt edilemeyecek durumlar ürüne iade sebebi olarak kabul edilmemektedir. Özellikle üründe kullanılan ağacın yapısal bütünlüğü bozulmaması adına kritik durumda olan budak yerleri yerine ahşap parçalar eklenmesi ürünün sağlamlığı adına yapılan hamlelerden olup, üretimdeki teknik çözümlerdendir. Restoran, cafe ve otel v.b. yerlerde ya da bu tarz yoğun kullanıma neden olduğu anlaşılan durumlarda, ön görülen kullanım sıklığından fazla olduğu kullanım alanları ürünlerin herhangi bir hasar ve erken yıpranmasına sebep olacak durumlar için iade ve tamir konuları dahil garanti kapsamına alınmamaktadır.

Üretim hatası sebebiyle iade talebinde ödenecek taşıma masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.

 

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Reenkarne

Eski dönemlerin hafızalara kazınan retro puf modellerini yorumlayarak yeniden hayata geçirdik, tabi aslına sadık kalmayı da ihmal etmedik.

"Kralımız iyi bir sandalyede oturmayı, hakediyor!"

Ludwig Mies van der Rohe tarafından, 1929 yılında, İspanya Kralı için "Kralımız iyi bir sandalyede oturmayı hakediyor!" diyerek, özel üretmiştir. Ve hala, en stil sahibi ve lüks sandalye olarak tanınmaktadır.Uğur Şayan

Paslanmaz Çelik

Tasarımın sağlamlığını sağlayan, 12 mm kalınlığında Solid304 kalitesinde paslanmaz çelik gövde ve ayaklar yekpare olup, parlak yüzeye sahiptir. Deriden kalın koltuk destek kayışları.

Missoni Şıklığı

Örgü Missoni kumaşı ile Lounge Chair'a etnik bir hava kattık. Etnik zigzag Missoni deseni Ludwig Mies van der Rohe'nin efsanevi tasarımı ile birleşince eklektik bir ürün ortaya çıkmış oldu.