MISSONI BARCELONA OTTOMAN'in resmi
3.225 TL
: if (Model.AddToCart.AllowedQuantities.Count > 0) { } else { }
Sepete ekle

Ludwig Mies van der Rohe Missoni Barcelona Ottoman

 

Ludwig Mies van der Rohe tarafından 1929 yılında, İspanya Kralı için "Kralımız daha iyi bir sandalyede oturmayı hakediyor!" diyerek, O'na özel üretilmiştir. Ve hala, en stil sahibi ve lüks sandalye olarak tanınmaktadır.

12 mm kalınlığında Solid304 kalitesine sahip paslanmaz çelik gövde ve ayaklar.
Deriden kalın koltuk destek kayışları.
Döşemesi örgü özel yapım missoni kumaşından yapılmadır.

 

Yerden yükseklik 84 cm

Genişlik 75 cm

Derinlik  75 cm

Oturma yeri yüksekliği 40 cm

 

Renkler dijital ortam ile gerçek ortamlar arasında farklılıklar içerebilir. 1.sınıf kalite replika bir üründür.

Bu ürün Reenkarne™ grubu ürünüdür. İki yıl garantilidir. Ürüne puf dahil değildir, kombin önerisi olarak konmuştur.

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Reenkarne

Bir dönem çoğu mekanda başrol olmuş ama sonra birdenbire ortadan kaybolmuş emektar retro berjerleri klonlamakla kalmadık, yepyeni yorumlar kattık ve buna Reenkarne™ dedik.

"Kralımız iyi bir sandalyede oturmayı, hakediyor!"

Ludwig Mies van der Rohe tarafından, 1929 yılında, İspanya Kralı için "Kralımız iyi bir sandalyede oturmayı hakediyor!" diyerek, özel üretmiştir. Ve hala, en stil sahibi ve lüks sandalye olarak tanınmaktadır.Uğur Şayan

Paslanmaz Çelik

Tasarımın sağlamlığını sağlayan, 12 mm kalınlığında Solid304 kalitesinde paslanmaz çelik gövde ve ayaklar yekpare olup, parlak yüzeye sahiptir. Deriden kalın koltuk destek kayışları.

Missoni Şıklığı

Örgü Missoni kumaşı ile Lounge Chair'a etnik bir hava kattık. Etnik zigzag Missoni deseni Ludwig Mies van der Rohe'nin efsanevi tasarımı ile birleşince eklektik bir ürün ortaya çıkmış oldu.