akıllı telefon markası
FIFTIES MIDCENTURY TARZI AYNALI MAKYAJ MASASI'in resmi
4.599 TL

Talep Et

FIFTIES MidCentury Tarzı Makyaj Masası

 

1950'lerden tam bir MidCentury dönemi ürünü, çok nadide ve sağlam bir makyaj masası.

Dönemin en şık kaplamalarından, kök cevizin tercih edildiği bu makyaj masası, aynasıyla da havasını atıyor. Tam bir dönem ürünü.

Muhtelif yerlerinde çok da derin sayılmayacak kozmetik kusurları bulunmakla beraber parlaklığından pek bir şey kaybetmemiş.

Cilası el ile uygulanmış gomalak ciladır.

 

Yükseklik 125 cm

Derinlik 50 cm

Genişlik 110 cm

 

Bu ürün Dejavu™ grubu ürünüdür. Ve iadesi bulunmamaktadır.

 

 

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Dejavu

Size "babannemde de bunun aynısı vardı!" dedirtmek için, zaman tünelinizde bir yerlerde saklı kalmış ürünleri sunuyoruz. Vintage ürünleri gezerken yaşayacağınız Dejavu’lardan sorumlu değiliz :)

"50'li yıllara yolculuk"

MidCentury tarzının tüm ihtişamı bu makyaj masasında. Mekanda başrol olmaması ihtimal dahilinde bile değil.Uğur Şayan, Sanat Yönetmeni

Kaliteli Malzeme

1.sınıf ceviz kaplama ile sağlanan sıcaklık, gomalak cila ile desteklenerek vintage bir görünüm sağlanmış. Ayna kısmı özel kesim olup kenarları da bizote ile traşlanmış taş aynadır.

Zarif ve Kullanışlı

Vintage havasının yanında işlevsellik de sağlanmış. Üst çekmecelerin düz lake olmasıyla yoğun ahşap görünümü kırılmış. Gösterişten uzak kulp seçimi ile zarif bir görünüm sağlanmış.

krom evden eve nakliyat bebek bakım ürünleri