akıllı telefon markası
HERMLE MIDCENTURY ŞÖMİNE SAATİ'in resmi
2.099 TL

Talep Et

1950'ler Mid-Century tarzı HERMLE vintage şömine saati

 

1950'lerden günümüze kadar sapasağlam gelmeyi başarmış ikon dekorasyon ürünlerinden.

Kondisyonu orta durumda. Yaşanmışlığın tüm izlerini barındırıyor. 

Aksamında problem bulunmamaktadır.

Tamiratı ve bakımı yaptırılıp çalışır vaziyette teslim edilir. 

 

Yükseklik 21 cm

Derinlik 11 cm

Genişlik 48 cm

 

 

Bu ürün Dejavu™ grubu ürünüdür. Ve iadesi bulunmamaktadır.

 

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Dejavu

Size "babannemde de bunun aynısı vardı!" dedirtmek için, zaman tünelinizde bir yerlerde saklı kalmış ürünleri sunuyoruz. Vintage ürünleri gezerken yaşayacağınız Dejavu’lardan sorumlu değiliz :)

"ZamaNA DİRenen eserler."

Geçmişe olan özlemimizi anca giderecek bu 1950'lerden kalma şömine saatlerini edinin derim.Deniz Yakın, Reklamcı

Mid-Century Klasiği

Mid-Century tarzının en özel dekorasyon ürünlerinden. Yaşadığı yılların izini üzerinde görmek mümkün. Her saatte, saat kadar çalar. Mekana bambaşka bir hava da katar.

Geçmişin Zarafeti

1950'lerden kalma bu zarif şömine saati, kurma kolu ile ön yüzünden kurulmaktadır. Aksamı sorunsuz çalışır durumda. Yine de bakım gerektirmektedir. Dekorunuza geçmişin zarafetini ekleyin.

krom evden eve nakliyat bebek bakım ürünleri