Fifties MidCentury Kitaplık Masif'in resmi
12.990 TL

Fifties 1950'ler MidCentury Tarzı Modüler Masif Kitaplık

 

1.Sınıf Masif malzemeden özel raflar

Özel ipek mat cila uygulanmıştır.

Modüler tasarımı sayesinde rafların yerlerini değiştirebilir 

iki ayrı alçak kitaplık olarak kullanabilirsiniz.

Farklı ağaç ve özel ölçüde de üretim yapılabilmektedir.

 

Yükseklik 200 cm

Genişlik 180 cm

Derinlik 30 cm

 

Bu ürün Retrospektif™ grubu ürünüdür. Tüm hakları Atölye Başka'ya aittir.

 

midcentury, mid century, mid century kitaplık, madmen, mad men, retro kitaplık, fi kitaplık, masif kitaplık,

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. Kredi kartı ile ödemelerde bankanıza bağlı 3-5 iş günü havale ile ödemelerde 5-7 iş günü içinde iade ödemeniz yatırılacaktır. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir; ürün gönderilirken paketlemenin teslim alındığı gibi ürünün zarar görmeyeceği şekilde gönderilmelidir. Uygun paketleme ile gönderilmeyen iade ve değişimler yapılmayacaktır.

 

Doğal bir malzeme olan ahşap ile çalıştığımızdan dolayı, malzemenin doğası gereği uygulamada oluşan boşluklar hare ve budak yerleri ahşap malzenin kendisi ile uygulanması için üretilen ağaç macunu, yaması vb  durumların olması, ağacın gene doğasından kaynaklanan ton farkları ve hare yoğunluğu/azlığı gibi taahhüt edilemeyecek durumlar ürüne iade sebebi olarak kabul edilmemektedir. Özellikle üründe kullanılan ağacın yapısal bütünlüğü bozulmaması adına kritik durumda olan budak yerleri yerine ahşap parçalar eklenmesi ürünün sağlamlığı adına yapılan hamlelerden olup, üretimdeki teknik çözümlerdendir.

İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.

 

 

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Retrospektif

Kitaplık, askılık, komodin ve dresuar gibi tamamlayıcı ürünleri; eski dönemlerden günümüze taşıyarak, onlara retro bir dokunuşla yeni yorumlar kattık.

Mekanları bölmek için ideal bir tamamlayıcı...

Modüler yapısının yanında çift taraflı kullanılabildiği için geniş alanları organik bir şekilde bölmenize yardımcı olur.Uğur Şayan

Özel Form

Dayanıklı masif malzemeden üretilmiş olup, özel formlu raflarıyla da karakter sahibidir. 1950'ler MidCentury tarzında tasarlanan kitaplık modelimiz farklı ağaç ve ölçülerde de üretilebilir.

Modüler Yapı

Modüler yapısı sayesinde yenilenebilir ve farklı kombinasyonlarla farklı şekillerde kullanılabilir. Bu yapı hasar gören ya da değişimi istenen parçaların müdahelesini kolaylaştırmaktadır.