LACCIO COFFE TABLE SET'in resmi
5.900 TL

WASSILY CHAIR BAUHAUS SEHPA SETİ

192 Marcel Breuer Tasarımı İkonik Bauhaus Tarzı Sehpa Seti

 

1920'lerden efsanevi tasarım sehpa seti

Büyük olanı 1.Sınıf Yüksek Kalite MDF üzeri lake cilalıdır.

Küçük olanı ise yüksek kalite ceviz kaplamadır.

Kaliteli krom kaplama olup talebe göre fırın boya ya da pirinç kaplama yapılabilmektedir.

 

Alt Sehpa

Yerden yükseklik 35 cm

Genişlik 50 cm

Derinlik 120 cm

 

Üst Sehpa

Yerden yükseklik 45 cm

Genişlik 50 cm

Derinlik 50 cm

 

Renkler dijital ortam ile gerçek ortamlar arasında farklıklar içerebilir. Bu ürün İkona™ grubu ürünüdür. İki yıl garantilidir.

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. Kredi kartı ile ödemelerde bankanıza bağlı 3-5 iş günü havale ile ödemelerde 5-7 iş günü içinde iade ödemeniz yatırılacaktır. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;

Doğal bir malzeme olan ahşap ile çalıştığımızdan dolayı, malzemenin doğası gereği uygulamada oluşan boşluklar hare ve budak yerleri ahşap malzenin kendisi ile uygulanması için üretilen ağaç macunu, yaması vb  durumların olması, ağacın gene doğasından kaynaklanan ton farkları ve hare yoğunluğu/azlığı gibi taahhüt edilemeyecek durumlar ürüne iade sebebi olarak kabul edilmemektedir. Özellikle üründe kullanılan ağacın yapısal bütünlüğü bozulmaması adına kritik durumda olan budak yerleri yerine ahşap parçalar eklenmesi ürünün sağlamlığı adına yapılan hamlelerden olup, üretimdeki teknik çözümlerdendir.

İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.

 

 

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

İkona

Rahatlığı ve tasarımı dünyaca kanıtlanmış; Eames'in Lounge Chair modelinin pufundan, Ludwig Mies van der Rohe'nin Barcelona puf modeline kadar tüm ikon puf modelleri bir arada!

Bauhaus ikonlarından

Tasarım dünyasının minnettar olduğu akımın en özel ve en güzel eserlerinden. Bir yüzyıl daha en iyiler arasında yerini alacak.Mustafa Coşan, Metin Yazarı

Tam Uyumluluk

Marcel Breuer'in en sevilen tasarımlarından Laccio Table; Wassily Chair ile tam bir uyum içinde olmakla birlikte farklı kromaj ve materyal ile de üretilebilmektedir.

Bauhaus İkonu

1920'lerde Bauhaus okulundan doğan akımın en önemli tasarımcılarından Marcel Breuer'in dünya tarihinde en ikon olmuş tasarımlarından Laccio Table günümüz tasarımına da yön veriyor.