akıllı telefon markası
Naif MidCentury Berjer'in resmi
3.990 TL
: if (Model.AddToCart.AllowedQuantities.Count > 0) { } else { }
Sepete ekle

Naif MidCentury Berjer​

1950'ler MidCentury tarzı ahşap kolçaklı kestane danish berjer

 

1950'ler tarzı alçak sırtlı ahşap kolçaklı retro berjer.

1.Sınıf Yüksek Kalite keten kumaş.

İz yapmayan, yakmayan, kaşıntı yapmayan özel kumaş.

1.sınıf masif kestane ahşap iskelet. İstenildiği takdirde daha koyu cila ya da farklı ağaçlardan da üretilebilmektedir.

İpek mat cilalıdır. Ergonomik yapıya sahiptir.

Ömür boyu iskelet garantisi. 10 yıl sünger garantisi.

 

Yerden yükseklik 80  cm

Genişlik 75 cm

Derinlik  80 cm

Oturma yeri yüksekliği 42 cm

 

Renkler dijital ortam ile gerçek ortamlar arasında farklıklar içerebilir.

Bu ürün Retrospektif™ grubu ürünüdür. Tüm hakları Atölye Başka'ya aittir.

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Retrospektif

1930'larda Bauhaus'tan 1950'lerde yeniden doğan Art Deco'ya kadarki tasarım prensiplerini dikkate alarak yaptığımız retro berjerler evinizin starı olacak.

Tam bir danish tarzı berjer...

Kolçakların ahşap detayı, yapısal bütünlüğü ve ergonomik formuyla ideal bir köşe berjeri.Mustafa Coşan

MidCentury Detaylar

MidCentury tarzının karakteristik özellikleri bu danish berjerde sizlerle. Retro berjer olarak farklı tarzlarla da kombinleyebileceğiniz gibi farklı ahşap malzeme ile de üretilebilmektedir.

Ergonomik Form

Yapısal bütünlüğünün dışında, ergonomini de dikkate alınarak tasarlanmıştır. Rahat bir oturum vaadeden profili aynı zamanda masif iskeleti sayesinde uzun ömürlüdür.

krom evden eve nakliyat bebek bakım ürünleri