akıllı telefon markası
RETROMAN RETRO BERJER'in resmi
3.690 TL
: if (Model.AddToCart.AllowedQuantities.Count > 0) { } else { }
Sepete ekle

Retroman 1970'ler Retro tarzı Missoni kumaşlı ahşap berjer​

 

1970'ler tarzı yüksek sırtlı ahşap kolçaklı retro berjer.

1.Sınıf Yüksek Kalite keten Missoni kumaş.

İz yapmayan, yakmayan, kaşıntı yapmayan özel kumaş.

1.sınıf masif ahşap iskelet. Tamamen el işçilği ile şekillendirilmiş özel kavisli yapı.

Siyah lake parlak özel cilalıdır. İstenildiği takdirde natural ya da açık tonlu cila ve başka renk lake uygulaması da yapılabilmektedir.

Ergonomik yapıya sahiptir. 10 yıl sünger garantisi.

 

Yerden yükseklik 84  cm

Genişlik 67 cm

Derinlik  86 cm

Oturma alanı 57x52 cm

Oturma yeri yüksekliği 42 cm

 

Renkler dijital ortam ile gerçek ortamlar arasında farklıklar içerebilir.

Bu ürün Retrospektif™ grubu ürünüdür. Tüm hakları Atölye Başka'ya aittir.

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;

Doğal bir malzeme olan ahşap ile çalıştığımızdan dolayı, malzemenin doğası gereği uygulamada oluşan boşluklar hare ve budak yerleri ahşap malzenin kendisi ile uygulanması için üretilen ağaç macunu, yaması vb  durumların olması, ağacın gene doğasından kaynaklanan ton farkları ve hare yoğunluğu/azlığı gibi taahhüt edilemeyecek durumlar ürüne iade sebebi olarak kabul edilmemektedir.

İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

 

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Retrospektif

1930'larda Bauhaus'tan 1950'lerde yeniden doğan Art Deco'ya kadarki tasarım prensiplerini dikkate alarak yaptığımız retro berjerler evinizin starı olacak.

Bir retro klasiği...

Kolçakların işçilik detayı, yapısal bütünlüğü ve ergonomik formuyla ideal bir köşe berjeri.Mustafa Coşan, Yazar

Klasik Retro

Retro tarzının karakteristik özellikleri bu retro berjerde sizlerle. Retro berjer olarak farklı tarzlarla da kombinleyebileceğiniz gibi farklı ahşap malzeme ile de üretilebilmektedir.

Ergonomik Form

Yapısal bütünlüğünün dışında, ergonomini de dikkate alınarak tasarlanmıştır. Rahat bir oturum vaadeden profili aynı zamanda masif iskeleti sayesinde uzun ömürlüdür.

krom evden eve nakliyat bebek bakım ürünleri