akıllı telefon markası
WALNUTDECO ART DECO TARZI TV SEHPASI / KONSOL'in resmi
5.990 TL
: if (Model.AddToCart.AllowedQuantities.Count > 0) { } else { }
Sepete ekle

WalnutDeco 1950'ler Art Deco Tarzı 

1950'lerden Art Deco dönemi ürünü, çok nadide ve Tv sehpası / konsol

Dönemin en şık kaplamalarından, cevizin tercih edildiği bu tv sehpası, uzatılabilir ve kısalabilir yapısı sayesinde kullanış kolaylığı da sağlamaktadır. 

Cilası ipek mat olup, iyi durumdadır.

 

Yükseklik 71 cm

Derinlik 51 cm

Genişlik max. 240 cm

 

Sol Parça

Yükseklik 74 cm

Derinlik 38,5 cm

Genişlik 130 cm

 

Sağ Parça

Yükseklik 54 cm

Derinlik 51 cm

Genişlik 120 cm

 

Bu ürün Dejavu™ grubu ürünüdür. Ve iadesi bulunmamaktadır

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;

Doğal bir malzeme olan ahşap ile çalıştığımızdan dolayı, malzemenin doğası gereği uygulamada oluşan boşluklar hare ve budak yerleri ahşap malzenin kendisi ile uygulanması için üretilen ağaç macunu, yaması vb  durumların olması, ağacın gene doğasından kaynaklanan ton farkları ve hare yoğunluğu/azlığı gibi taahhüt edilemeyecek durumlar ürüne iade sebebi olarak kabul edilmemektedir.

İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

 

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Dejavu

Size "babannemde de bunun aynısı vardı!" dedirtmek için, zaman tünelinizde bir yerlerde saklı kalmış ürünleri sunuyoruz. Vintage ürünleri gezerken yaşayacağınız Dejavu’lardan sorumlu değiliz :)

"Geçmişten gelen işlevsellik..."

Zamanın ötesinde bir tasarım ve işlevsellik. Değiştirilebilir yapısı ile her şekilde ve her yerde kullanılabilir.Uğur Şayan, Sanat Yönetmeni

Kaliteli Malzeme

1.sınıf ceviz kaplama ile sağlanan sıcaklık, ipek mat cila ile desteklenerek vintage bir görünüm sağlanmış. Sol taraftaki bölüm değiştirilebilir uzunluğuyla her ölçüye uyumludur.

Zarif ve Kullanışlı

Vintage havasının yanında işlevsellik de sağlanmış. Sağ bloktaki çekmeceler iyi durumda olup, içleri orijinal bırakılmıştır. Sol blok ise değişebilir yapısı ile farklılaşmakta ve istenilen yerde durdurulabilir.

krom evden eve nakliyat bebek bakım ürünleri