akıllı telefon markası
X-Back Ceviz İtalyan Ahşap Sandalye'in resmi
1.790 TL
: if (Model.AddToCart.AllowedQuantities.Count > 0) { } else { }
Sepete ekle

X-Back Ceviz İtalyan Ahşap Sandalye

İtalyan tasarımcı Gianni Vigorelli'nin ikon olmuş X-Back modelini, modernize edip yeniden hayata geçirdik.

Sıradışı sırt tasarımıyla İtalyan tarzı keten döşemeli ahşap sandalye.

Ceviz ağacından sağlam iskelete sahip olup, ipek mat cila atılmıştır.

1.sınıf Aydın Tekstil keten kumaşından kaliteli sünger destekli döşeme.

92 cmHx44 cmWx47 cmD

Yükseklik 92 cm

Derinlik 47 cm

Genişlik 44 cm

Oturma yüksekliği 45 cm

 

Renkler, dijital ortam ile gerçek ortamlar arasında farklılık gösterebilir.

Bu ürün Retrospektif™ grubu ürünüdür.

Tüm hakları Atölye Başka'ya aittir.

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Retrospektif

Nordic tarzından, Retro tarzına ya da Bauhaus tarzına; çalışma alanlarınızın ya da yemek sofralarının keyfine rahatlığıyla rahatlıkla eşlik edebilecek sandalyeler.

"İskandinav esintili, İtalyan tasarımı."

Usta tasarımcı Gianni Vigorelli'nin, X-Back tasarımını modernize edip yeniden günümüze taşımışlar.Mustafa Coşan, Reklam Yazarı

Sıradışı Tasarım

1950'ler Mid-Century tarzının en sıradışı tasarımlarından biri olan X-Back modelini, modern dokunuşlarla günümüze ışınladık. Maskulen yapısıyla dikkat çeken sandalye, oldukça da ergonomik.

Kaliteli Malzeme

Ahşap kısımları fırınlanmış ceviz ağacından olup, yarımat cilaya sahiptir. Döşeme kısımları ise 1. sınıf kaliteli keten kumaşı ile döşenmiştir. Kartela dahilinde istenilen renkte talep edilebilir.

krom evden eve nakliyat bebek bakım ürünleri