akıllı telefon markası
YERLİ VINTAGE SEHPA TAKIMI'in resmi
1.999 TL

Talep Et

1970'ler Yerli Vintage Formika Sehpa Takımı

 

1970'lerden İzmirli bir firma olan Sim Mobilya tasarımı. Çok nadide ve sağlam retro sehpa takımı. Dönemin en sık kullanılmış malzemesi olan ve havasını veren formika yüzeye sahip ve ayakları vidalı olup demonte olabilmektedir. Gerçek vintage bir ürün.

 

Yükseklik 38 cm

Derinlik 35 cm

Genişlik 80 cm

 

Bu ürün Dejavu™ grubu ürünüdür. Ve iadesi bulunmamaktadır.

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;
İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Dejavu

Size "babannemde de bunun aynısı vardı!" dedirtmek için, zaman tünelinizde bir yerlerde saklı kalmış ürünleri sunuyoruz. Vintage ürünleri gezerken yaşayacağınız Dejavu’lardan sorumlu değiliz :)

"Yerli Malı Vintage!"

Dönemin en popüler malzemesi olan formikanın kullanıldığı gerçek bir retro.Uğur Şayan, Sanat Yönetmeni

Formika Dönemi

Dönemin en moda malzemelerinden formikanın kullanıldığı, yerli üretim retro sehpa takımı. Yüzeyi genel olarak iyi kondisyonda, ayakları demonte olup sökülebilmektedir.

Yerli Retro Sehpa

İzmirli mobilya firması Sim Mobilya tasarımı ve üretimi olan bu retro sehpa aynı zamanda modülerdir. Retro sehpa formu olarak ideal boyutlarda olup oturum seviyesinden alçak kalmaktadır.

krom evden eve nakliyat bebek bakım ürünleri