eames lounge chaır & ottoman walnut edıtıon'in resmi
140.352 TL

Ray & Charles Eames tasarımı Lounge Chair​ & Ottoman Black / Walnut 

Lounge Chair, 1956 yılında  Ray & Charles Eames tarafından tasarlanmıştır. Şu an New York Modern Sanatlar Müzesi'nin en önemli eserlerinden.

Paslanmaz çelik ayaklar.
Ceviz acından plywood ahşap gövde. 
1.sınıf İtalyan derisi ile döşenmiştir.

Yerden yükseklik 84 cm

Genişlik 88 cm

Derinlik  82 cm

Oturma yeri yüksekliği 43 cm

Renkler dijital ortam ile gerçek ortamlar arasında farklıklar içerebilir. 1.sınıf kalite replika bir üründür.

Bu ürün İkona™ grubu ürünüdür. İki yıl garantilidir.

lounge chair, missoni, eames lounge, puf, eames lounge chair, charles eames, vitra eames, vitra lounge chair, herman miller, eames chair,

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile info@atolyebaska.com adresine gönderiniz. Restoran, cafe ve otel v.b. yerlerde ya da bu tarz yoğun kullanıma neden olduğu anlaşılan durumlarda, ön görülen kullanım sıklığından fazla olduğu kullanım alanları ürünlerin herhangi bir hasar ve erken yıpranmasına sebep olacak durumlar için iade ve tamir konuları dahil garanti kapsamına alınmamaktadır. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. Kredi kartı ile ödemelerde bankanıza bağlı 3-5 iş günü havale ile ödemelerde 5-7 iş günü içinde iade ödemeniz yatırılacaktır. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  info@atolyebaska.com gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir; ürün gönderilirken paketlemenin teslim alındığı gibi ürünün zarar görmeyeceği şekilde gönderilmelidir. Uygun paketleme ile gönderilmeyen iade ve değişimler yapılmayacaktır.

 

Doğal bir malzeme olan ahşap ile çalıştığımızdan dolayı, malzemenin doğası gereği uygulamada oluşan boşluklar hare ve budak yerleri ahşap malzenin kendisi ile uygulanması için üretilen ağaç macunu, yaması vb  durumların olması, ağacın gene doğasından kaynaklanan ton farkları ve hare yoğunluğu/azlığı gibi taahhüt edilemeyecek durumlar ürüne iade sebebi olarak kabul edilmemektedir. Özellikle üründe kullanılan ağacın yapısal bütünlüğü bozulmaması adına kritik durumda olan budak yerleri yerine ahşap parçalar eklenmesi ürünün sağlamlığı adına yapılan hamlelerden olup, üretimdeki teknik çözümlerdendir. Restoran, cafe ve otel v.b. yerlerde ya da bu tarz yoğun kullanıma neden olduğu anlaşılan durumlarda, ön görülen kullanım sıklığından fazla olduğu kullanım alanları ürünlerin herhangi bir hasar ve erken yıpranmasına sebep olacak durumlar için iade ve tamir konuları dahil garanti kapsamına alınmamaktadır.

Üretim hatası sebebiyle iade talebinde ödenecek taşıma masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.

 

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

İkona

Tüm dünyada ikon olmuş; Wegner'in Papa Bear'ından, Eames Lounge Chair modeline kadar birçok tasarım sandalye modelini bu kategorimizde bulubilir, dekorasyona özel bir dokunuş gerçekleştirebilirsiniz.

"Her zaman tarz, her zaman havalı bir model."

1.Sınıf italyan derisinin muhteşem dokusu ile bu özel sınırlı üretim Eames Lounge Chair ve Ottoman her tarz sahibi evde olmalı.Uğur Şayan

İdeal Ergonomi

İnsan ergonomisini dikkate alan tasarım anlayışı sayesinde Lounge Chair, rahat ve sağlıklı bir oturum sağlar. Ottoman ayak uzatma pufu ile birlikte de uyumlu bir görünüme sahiptir.

Tasarım İkonu

Ray & Charles Eames'in 1956 yılındaki bu efsanevi tasarımı, 1. sınıf İtalyan derisi ile sizlerle. MidCentury akımının en önemli eserlerinden Eames Lounge Chair Black Edition sınırlı üretimdir.