HAM BEZ TOTE BAG | MİMAR SİNAN'in resmi
79 TL

TÜM GELİRİ SMA'LI ÇOCUKLARA DESTEK İÇİN HARCANACAK OLAN BASKILI BEZ ÇANTA

Yolumuza ışık olan mimarlar ve büyük önderimiz Cumhuriyetimizin Mimarı Başkumandan Mustafa Kemal Atatürk'ün mimarlık ile ilgili sözüne yer verdiğimiz Mimarlar ve Sözleri serisine özel yaptığımız; yüksek kalite ham kanvastan, 2 boy askılığa ve fermuarlı iç cebe sahip bez çanta.

48x41 cm ebadında 10 cm körüğe sahiptir.

Bez çantalarımızın gelirinin tamamı SMA'lı çocukların tedavisi için destek olarak harcanacak olup her sipariş ödemesi adınıza SMA'lı çocuklarımıza destek dekontu sizinle paylaşılıyor olacaktır.

“Herkesin içinde doğru olana eğri bakan bir göz vardır.”  MİMAR SİNAN

Vazgeçme 
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir e-mail ile [email protected] adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. Kredi kartı ile ödemelerde bankanıza bağlı 3-5 iş günü havale ile ödemelerde 5-7 iş günü içinde iade ödemeniz yatırılacaktır. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 

III. Hatalı Ürünler
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-maili  [email protected] gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir;

Doğal bir malzeme olan ahşap ile çalıştığımızdan dolayı, malzemenin doğası gereği uygulamada oluşan boşluklar hare ve budak yerleri ahşap malzenin kendisi ile uygulanması için üretilen ağaç macunu, yaması vb  durumların olması, ağacın gene doğasından kaynaklanan ton farkları ve hare yoğunluğu/azlığı gibi taahhüt edilemeyecek durumlar ürüne iade sebebi olarak kabul edilmemektedir. Özellikle üründe kullanılan ağacın yapısal bütünlüğü bozulmaması adına kritik durumda olan budak yerleri yerine ahşap parçalar eklenmesi ürünün sağlamlığı adına yapılan hamlelerden olup, üretimdeki teknik çözümlerdendir.

İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.

 

 

 

  • TAKSİT
    ORAN
    TUTAR

Retrospektif

Duvar dekorasyonunun vazgeçilmezi retro tablolar, köşenizin tamamlayıcısı dekoratif retro objeler dahil tüm ev aksesuarlarını sizin için bir araya getirdik.

Tüm çantalarımızın geliri SMA'lı çocuklarımıza...

Tedavi için çok kısa zamanları ve belli kilonun altında olması gereken SMA'lı çocuklarımız için zaman çok değerli, unutmayalım.Uğur Şayan

SMA İÇİN DESTEK

Bu bez çantaları alarak tedavi için gereken parayı toplamaya çalışan ailelere ve çocuklarına umut olacak ve onların da çocuklarının geleceği için hayal kurmalarını sağlayacaksınız.

MİMAR SİNAN

“Herkesin içinde doğru olana eğri bakan bir göz vardır.”